1. Ana Sayfa
  2. 3.8 mm Şeffaf Pleksi

3.8 mm Şeffaf Pleksi

Berraklığı, bütçe dostu fiyatı ve yüksek darbe dayanımı sayesinde 3.8 mm şeffaf pleksi levha sıklıkla standart camın yerine kullanılır. 3.8 mm şeffaf pleksi camdan daha esnektir. Pleksi malzeme birçok farklı uygulama için uygundur. Üstün optik netlik sunan 3.8 mm şeffaf pleksi levhalar, motosiklet ön camları, sera panelleri, akvaryum ve birçok uygulamalarda kullanılır. Plastiğinizi herhangi bir şekilde şekillendirmeniz gerekiyorsa pleksi levhaların işlenmesi, lazerler kesilmesi veya kazınması kolaydır. 

Avantajları

Uygulamalar

Uygulamalar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi kalınlığın uygulamanıza en uygun olduğunu belirlemek için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin. Müşteri temsilcimiz projeniz için doğru kalınlığı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Evet, pleksi temizleyicileri ile temizlenebilir. Pleksi ürünün markasına göre temizleyici çeşitleri değişiklik göstermektedir.

Evet elbette. Pleksi, neme ve donmaya dayanıklıdır, bu da onu hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun hale getirir.

Pleksi levha gerçek cam değil plastiktir. Normal camdan iki kat daha ucuz, iki kat daha hafif ve otuz kat daha dayanıklıdır. Pleksi'nin berraklığı ve yüksek ışık geçirgenliği sayesinde gerçek camla farkı neredeyse görünmezdir. Ayrıca sıradan camın aksine pleksiyle çalışmak kolaydır. Kırılmaz, dolayısıyla pleksi levhalar satın alabileceğiniz farklı renkler, kalınlıklar ve boyutlarda olduğu gibi üretilme olanakları da sonsuzdur.