1. Ana Sayfa
  2. Plastik Levhalar
  3. Display Ürün Çeşitleri

Display Ürün Çeşitleri

Display ürün çeşitleri dikkat çekmek istediğiniz markanızı, ürününüzü veya sloganınızı insanların yoğunluğuna bağlı olarak farklı alan ve yerlerde sergilemenizi sağlar.

Işıklı Ürünler

Özel üretim teknikleri ile üretilen görsellerinizi en iyi şekilde dikkat çekici ışık aydınlatmalarıyla sergileyen çerçeve veya ayaklı ürünlerdir.

Masaüstü Broşürlük

Masaüstü broşürlükler her ayrıntıyı müşterilerine sunmak isteyen firmalar ve sergi salonları için tasarlanmış sonra her alanda kullanıma sunulmuş görseli berrak gösteren uygun maliyetli sergileme ürünleridir.

İlan Dolabı

Raptiye veya iğnelerle kağıtlarınızı ve afişlerinizi tutturabileceğiniz yatay veya dikey kullanıma uygun olan genellikle iç mekanda kullanıma uygun olan duyuru ve ilanlarınızı göz önünde sergilemenizi sağlayan ürünlerdir.

Roll Up Bannerlar

Genellikle iç mekanlarda tercih edilen bannerlar fuar alanı, ofis içi, kamu ve özel firmalarda ürün, slogan veya kampanyaları göz önünde tutmak için tercih edilen sergileme ürünleridir. Roll up banner en çok bilinen ürünlerdendir.

Yönlendirme ve Menü Panoları

Otel, restaurant, toplantı salonu vb. yerlerde misafirlerinizi bilgilendirmek, onlara sunacağınız yiyecek, içecekleri ve fiyatları sergilemek için kullanılan ürünlerdir. İç mekan kullanım amacı ile üretilse de dış mekan kullanımına da uygundur.

Laminasyon Folyo

Laminasyon folyo sahip olduğunuz görsel materyalleri dış etkenlerin olumsuzluklarından koruma ve çok uzun yıllar rengini ve ilk gün ki görünümünü kaybetmeden kalabilmesini sağlamak adına üzerine şeffaf bir film çekme şeklinde uygulanan cazip yöntemlerden bir tanesidir.

Broşürlük

Sade ama göz alıcı dizaynları ile taşıması, kurulumu ve sergilemesi kolay ürünlerdir. Uygun maliyetleri ve etkin sunumları ile her zaman broşür, katalog gibi sergilemek istediğiniz ürünleri müşterinizin göz hizasına yerleştirebilirsiniz.

Örümcek Stand

Fuar, sergi, kongre, konferans ve benzeri aktivitelerde kullanabileceğiniz kolay kurulumu olan pratik bir üründür. Devasal bir görünümü olmasına rağmen binek araçla taşınabilir. Taşıma çantası tekerleklidir.

Alüminyum Pano

Dış mekan öncelikli olmak üzere AVM ve bina içlerinde de kullanılabilen bazı durumlarda dükkanınızın önüne araç park etmesini de engellemek için kullanılan sergileme ürünleridir.