eticaret

Beyaz Plotter Folyosu

Beyaz Plotter Folyosu

Polin Yapı » Eticaret » Beyaz Plotter Folyosu

Unifol 3700 - Beyaz Plotter Folyosu "unifol,unifol baskı folyosu , unifol kesim folyosu , unifol folyo , unifol folyo boyutları , dijital baskı folyosu , unifol 3700 folyo"

dijital baskı folyosuFolyo PVC ( Polivinil klorür) esaslı bir malzemedir Adhesive Glossy Vinyl olarak bilinen Yapışkanlı Folyo ( Vinyl ) vitrinlerdeki yerini, indirim sloganlarının yazımında kullanıldığında almıştır.

Kesim Ploterlarında folyo istenildiği şekilde işlendiğinden dolayı Yazılar, Rakamlar, Şekiller, Desenler çok rahatlıkla üretilmektedir.

Bu Kesim Folyoları hem kullanım alanları açısından hemde renk alternatifleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

3700 Seri Unifol Folyo`lar da dayanıklılık süresi dış mekanda 3 sene,iç mekanda 10 senedir.

3700 Seri Unifol Folyo`lar da yapışkan akrilik co polimerdir.

Unifol 3700 Seri Unifol Folyo`lar da folyo kalınlığı 0,070 mm.Alt taşıyıcı kağıt 138 g/m2 kraft kağıdıdır.

3700 Seri Unifol Folyo`lar da ısı dayanıklığı -30 ile + 90 derecedir.

Folyo Çeşitleri ve Kullanım Alanları

ekonomik kesim folyosuEkonomik Kesim Folyosu ;Bu serideki folyolar kısa ömürlü olup ( Max 1-2 yıl ) Vitrin yazılarında, kısa vadeli ışıksız tabela sistemlerinde, düz yüzeylerde kullanım için üretilmiştir. Bu malzemenin her Markada muadili ve çeşitli renkleri bulunmaktadır. Sıcak havada kullanımı çok rahat olup, soğuk havada Transfer bandı kullanarak montaj yapmanızda fayda olacaktır. Reklamcıların bir çoğu bu malzemeyi uygun fiyatlı olmasından dolayı hemen hemen her yüzeyde kullanırlar ancak bizim tavsiyemiz kısa ve orta vadeli işlerde cam yazıları ve araç yazıları ,kısa ve orta vadeli işlerde kullanmanız gerektiği.

 

 

Orta seri Folyolar ;Bu folyo ekonomik seri folyodan daha yumuşak ve daha esnek bir malzemedir. Bu sebepten bir üst kademelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu malzeme 1-3 yıllık malzemedir. Bu ürünü Işıksız Tabela sistemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düz yüzeyli araçlarda çok önermesekte kullanılabilir. Çünkü araç için başka bir folyo (vinil ) çeşitimiz mevcuttur. Bu seri folyoyu hem dış mekan da hem de iç mekanda kullanabilirsiniz. Fiyat olarak Ekonomik folyodan biraz daha pahalıdır.

 

 

 

Yüksek seri folyoYüksek Seri Kesim Folyoları ;Bu folyo (vinil) çeşidi yüksek kalitede üretilmiş olup, uzun vadeli projelerinizde kullanmanız için çok uygundur. Işıksız tabela yapacaksınız ve müşteriniz sizden 5 yıl garanti istiyor, rahatlıkla bu seri malzemeyi kullanabilirsiniz. Bu ürünün yapışkan kuvveti, esnekliği, inceliği diğer iki üründen çok daha iyidir. Araçların düz yüzeylerinde çekinmeden kullanabilirsiniz. Normalde Araç Giydirme işlerinde Cast folyo kullanılır ancak araçların düz yüzeylerinde örneğin sadece kapısında yazı kullanılacaksa bu ürün başınızı ağrıtmayacaktır. Bu malzemenin ömrü 3-5 yıllıktır. Orta seviye folyodan da %90 daha pahalıdır.

 

 

Araç kaplama folyosuAraç Folyosu – Cast Folyo ;Cast folyo araç giydirme işlemlerinde kullanılır. Cast folyonun digital baskı için üretilmiş olan folyosu olduğu gibi Renkli folyolarıda bulunmaktadır. bir aracın komple rengini değiştirmek istiyorsanız bu ürünü kullanmanız gerekmektedir. Cast Folyo son zamanlarda Taksilerin rengini değiştirmek için sıkça kullanılmaktadır. Araçların rengini değiştirmek için kullandığımız bu malzemenin özelliği aracın boyasına zarar vermemesi ve korumasıdır. Bu ürünü söktüğünüzde üzerinde yapışkan bırakmayacak ve aracınız Ruhsatta yazılı olan eski rengine kavuşacaktır. Taksiler bu sebepten araçlarını boyatmazlar. Binek arabasını taksi yapan bir kişi daha sonrasında taksi işini bırakınca aracını eski rengine çevirmek isteyecektir.

TOP