eticaret

Oracal 970 Mat Cast Folyo Renkli (152Cm)

Oracal 970 Mat Cast Folyo Renkli (152Cm)

Polin Yapı » Eticaret » Oracal 970 Mat Cast Folyo Renkli (152cm)

 

 
  PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.Plotter ( folyo kesim ve şekillendirme cihazı ) adı verilen makinalarda istenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk alternatifi bakımından onlarca alternatife sahip olan pvc folyoyu dekorunuza ve tasarımınıza uyan her renkte bulabilmeniz mümkündür.Dijital baskının da piyasaya girmesiyle birlikte dijital baskı + folyo kesim kombine olarak kullanılmaya başlandı. Çok daha estetik ve görsel tasarımları ortaya çıkaran dijital baskı ve folyo kesim ikilisini hemen hemen her vitrin, tabela, yönlendirme levhası ve kampanya yazılarında görebilirsiniz.
  Folyo vinil kullanım alanları: Yapışkan Folyo - PVC Vinil - araç kaplama ve giydirmelerinde, vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, iç mekan - dış mekan ofis dekorasyonlarında ve bir çok farklı tasarımda kendini göstermektedir. Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır. Ayrıca Notebooklarda, iphone telefonlarda beğeni tarzınızı, hayranı olduğunuz müzik gruplarını veya beğendiğiniz fotoğrafları da dijital baskı folyo veya folyo kesim aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yere yapıştırmanız mümkündür.
  Sektörde sıkça kullanılan folyo çeşitleri aşağıdaki gibidir, - (ARAÇ KAPLAMA) CAST FOLYOLARI- DİJİTAL BASKI FOLYOLARI- EKONOMİK SERİ KESİM FOLYOLARI- YÜKSEK SERİ KESİM FOLYOLARI- DELİKLİ FOLYO (ONE WAY VİSİON)- MIKNATISLI FOLYO- FOSFORLU FOLYO- TRANSPARAN VE TRANSLUZENT FOLYO- REFLEKTİF FOLYO- KUMLAMA FOLYO- FOTOLÜMÜNE (GECE IŞIK VEREN) FOLYOTanımYüksek kalite mükemmel boyutsal kararlılık ve optimum uygulama özellikleri ile PVC film oracal 970 cast folyo. Yüksek parlaklık veya aynı zamanda birçok  mat renk. Mükemmel mekanik zorlamalardan sonra bile yüksek parlaklık seviyesini koruyan folyo.Yayın kağıt, PE kaplı her iki tarafta serbest kağıt, 148 g / m²Yapışkan Solvent poliakrilat, yapıştırılıp sökülebilme rahatlığı ve söküldükten sonra yerini yeniden yapıştırma kabiliyeti sayesinde uygulama esnasında rahatlık.Kullanım Alanı; Özellikle dayanıklılık ve sağlamlık için yüksek gereksinime ihtiyacı olan araba kaplama için geliştirilen,Ayrıca düzensiz üzerinde uygunve kemerli yüzeyler bulunan her ortam için Perçin ve olukta İyi rahat kullanım sağlar.Baskı metodu, ekran baskı için uygundur .Çok iyi UV direnciRenkler polis mavi (572), polis yeşil (612) ve taksi bej (809):
  NotMalzemenin uygulanacağı yüzeyler toz, yağ veya etkileyebilecek her türlü kirden iyice temizlenmesi gerekirmalzemenin yapışması sırasında Taze lake veya boyanmış yüzeyler tamamen temizlenmelidir. Mat yüzey Filmler doğal parlak daha duyarlı. Buna göre, bu filmler, işleme ve temizlik hem de dikkatli bir şekilde tedavi edilmesi. Safsızlıklar mat filmlerin görünümünü etkileyebilir ve daha sık temizlenmesi gerekiyor. Seçilen cilalar ve boyalar uyumlu olmalıdırmalzeme uygulamasından önce, kullanıcı tarafından test edilmiştir. Amacıyla, film, mürekkep baskı için kullanılan ise iyice kurutulmuş olmalıdırlaminasyon filmi yanı sıra, yapışma gücü ve dayanıklılık sistemi sonraki kombinasyon üzerinde herhangi bir etkisi kaçının.Ayrıca ORAFOL tarafından yayımlanan uygulama bilgileri dikkate alınması gerekiyor. Bu bilgi formunun açıklamalar, bilgi ve pratik deneyime dayalı. Bu veriler sadece bir önbilgi olarak tasarlanmıştır.sevkiyat ücreti alıcıya aittir.
TOP