eticaret

Oracal 751 Beyaz Parlak

Oracal 751 Beyaz Parlak

Polin Yapı » Eticaret » Oracal 751 Beyaz Parlak

Oracal 751 Beyaz Parlak (100cm)

Oracal 751 Beyaz Parlak (1.26 x 50 mt )

 

Oracal 751 seri folyo renk
PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.
Plotter ( folyo kesim ve şekillendirme cihazı ) adı verilen makinalarda istenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen  olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk alternatifi bakımından onlarca alternatife sahip olan pvc folyoyu dekorunuza ve tasarımınıza uyan her renkte bulabilmeniz mümkündür.
Dijital baskının da piyasaya girmesiyle birlikte dijital baskı + folyo kesim kombine olarak kullanılmaya başlandı. 
Çok daha estetik ve görsel tasarımları ortaya çıkaran dijital baskı ve folyo kesim ikilisini hemen hemen her vitrin, tabela, yönlendirme levhası ve kampanya yazılarında görebilirsiniz.

Folyo vinil kullanım alanları: 
Yapışkan Folyo - PVC Vinil - araç kaplama ve giydirmelerinde, vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, 
tabelalarda, vitrin süslemelerinde, iç mekan - dış mekan ofis dekorasyonlarında ve bir çok farklı tasarımda kendini göstermektedir. 
Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır. 
Ayrıca Notebooklarda, iphone telefonlarda beğeni tarzınızı, hayranı olduğunuz müzik gruplarını veya beğendiğiniz fotoğrafları da dijital baskı folyo 
veya folyo kesim aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yere yapıştırmanız mümkündür.

Sektörde sıkça kullanılan folyo çeşitleri aşağıdaki gibidir, 
- (ARAÇ KAPLAMA) CAST FOLYOLARI
- DİJİTAL BASKI FOLYOLARI
- EKONOMİK SERİ KESİM FOLYOLARI
- YÜKSEK SERİ KESİM FOLYOLARI
- DELİKLİ FOLYO (ONE WAY VİSİON)
- MIKNATISLI FOLYO
- FOSFORLU FOLYO
- TRANSPARAN VE TRANSLUZENT FOLYO
- REFLEKTİF FOLYO
- KUMLAMA FOLYO
- FOTOLÜMÜNE (GECE IŞIK VEREN) FOLYO

Oracal 751 Yüksek Seri Folyo
PVC film (60 mikron) 116 parlak renklerin yanı sıra mat beyaz ve siyah mat, mükemmel dayanıklılık ve boyutsal kararlılık dahil,kalıcı yapışma imkanı saglayan oracal folyo 751 yüksek seri.
Oracal
751 C Yüksek Performans Cast Folyo
Tanım;Mükemmel boyutsal kararlılık ve optimal kesme ve dönüştürme özellikleri PVC film. Yüksek parlaklık ek olarak mat siyah ve beyaz bir yüzey.
Kağıt;Bir tarafta Özel silikon kaplı kağıt, mükemmel atık sıyırma özellikleri sağlar 137 g / m²,. Beyaz
vinil açık mavi bir silikon kaplı kağıt, yazı için güçlü bir kontrast oluşturmak için kullanılır.
Yapıştırıcı;Solvent poliakrilik, kalıcı
Kullanım Alanı
Yazısı için plotter kesim sistemleri, işaretleme ve dekorasyonu ile sorunsuz kullanım için özel olarak geliştirilen
dayanıklılık ve sağlamlık için en yüksek gereksinimleri. Özellikle yüksek kaliteli araç ve toplu taşıma araçları için uygun
sistem reklam. Perçin ve olukları için çok iyi rahat kullanım.
Yüksek parlaklık yüzeye ek termal transfer baskı (reçine şeritler) için uygundur.
Kalınlık 60 mikron
Boyutsal kararlılık çelik büzülme 0,15 mm max yapıştırılır.
Isı direnci *** alüminyuma, -50 ° C ile 110 ° C yapıştırılır , Deniz suyu direnç 100h/23 saat sonra hiçbir değişim yok, alüminyum yapıştırılır 
Kendi kendini söndüren yangın davranışı
Yapışkan kuvveti *
(24 saat sonra FINAT TM 1, paslanmaz çelik)
18 N/25 mm
Gerilme direnci;boyunca: min. 19 MPa
(DIN EN ISO 527);boyunca: min. 19 MPa


Kopma Uzaması;boyunca: min. % 120
(DIN EN ISO 527);boyunca: min. % 120


Raf ömrü ** 2 yıl
Uygulama sıcaklığı> +8 ° C

Ürünler kutulu olarak gönderilmekte ve kargo ücreti alıcıya aittir.

Oracal 751 Beyaz Parlak (100cm) Uygun fiyatlı 8 yıl cast folyo film etkileyici kesme ve ayıklanma özelliklerinin yanı sıra, mimari tabela, araç ve filo grafikleri gibi dayanıklı, boyutsal olarak stabil uygulamalar için en az büzülme sunuyor. Oluklar ve perçinler de dahil olmak üzere, düzensiz yüzeylerde de geçer bir folyodur. Termal yazıcı uyumlu. 78 renkler ve şeffafı bulunmaktadır.mükemmel bir denge ve çok iyi kesim ve uygulama özellikleri ile yüksek performanslı PVC opak işaretleme ve kaplama filmi.Özel silikon kaplı kağıt Solvent poliakrilik, kalıcı bir yapışkanla kaplanarak dayanıklılık ve rahat kullanım için yüksek gereksinimleri ile yazı, işaretleme ve dekorasyon için ideal. Özellikle yüksek kaliteli araç için uygun ve grafikler yaratılabilir. Baskı Teknikleri Termal yazıcı uyumlu.Oracal 751 Beyaz Parlak (100cm) Uygun fiyatlı 8 yıl cast folyo film etkileyici kesme ve ayıklanma özelliklerinin yanı sıra, mimari tabela, araç ve filo grafikleri gibi dayanıklı, boyutsal olarak stabil uygulamalar için en az büzülme sunuyor. Oluklar ve perçinler de dahil olmak üzere, düzensiz yüzeylerde de geçer bir folyodur. Termal yazıcı uyumlu. 78 renkler ve şeffafı bulunmaktadır.mükemmel bir denge ve çok iyi kesim ve uygulama özellikleri ile yüksek performanslı PVC opak işaretleme ve kaplama filmi.Özel silikon kaplı kağıt Solvent poliakrilik, kalıcı bir yapışkanla kaplanarak dayanıklılık ve rahat kullanım için yüksek gereksinimleri ile yazı, işaretleme ve dekorasyon için ideal.

TOP