1. Ana Sayfa
  2. Plastik Levhalar
  3. Mıknatıslı (Magnet) Folyo

Mıknatıslı (Magnet) Folyo

Mıknatıslı magnet folyo, her türlü metal yüzeye sorunsuzca yapışır. Oldukça düşük maliyetli bir reklam ürünüdür. İsminden de anlaşılacağı üzere mıknatıs özelliğine sahip bir folyo seçeneği olan ve özellikle magnet, reklam tabelası ve display malzemesi olarak kullanılan mıknatıslı folyo çeşitleri; kolay kesilen, sorunsuz işlenen, her türlü eğilip bükülen, üzerine baskı çeşitleri uygulanabilen çok yönlü bir malzemedir. Her türlü metal yüzeye sorunsuzca yapışması, kaldırılmak istendiğinde geride iz ve sorun bırakmaması, oldukça düşük maliyetli olması ve buna karşın reklam ve tanıtım için geri dönüşünün en üst düzeyde bulunması gibi sayısız avantajı üzerinde bırakan bu ürünlere en güzel örnek, buzdolabınızın üzerinde bulunan magnetlerdir.

Hizmet sektöründe bulunan işletmelerin reklamlarını yapmak, istendiğinde kolay ulaşılmalarını sağlama amacı ile kullandıkları siyah mıknatıslı folyo sayesinde son derece olumlu geri dönüşler almaktadır. Taşıma şirketlerinin, araba kiralama firmalarının da en çok tercih ettiği malzeme seçeneklerinden birisi olan araçlar üzerine kolay yapıştırılması, boyaya zarar vermemesi, istendiğinde kolayca çıkartılması nedeni ile özellikle kullanılan mıknatıslı folyo modelleri, ergonomik tasarımlarına ve üstün nitelikli kullanım özelliklerine karşın son derece düşük fiyatları ile alanındaki diğer ürünlere karşı büyük üstünlük sağlamasına sebep olmaktadır. Mıknatıslı siyah folyo fiyatları için bize ulaşın.

Baskı Yapılabilir Magnet

İsminden de anlaşılacağı üzere mıknatıs özelliğine sahip bir folyo seçeneği olan ve özellikle magnet, reklam tabelası ve display malzemesi olarak kullanılan mıknatıslı folyo çeşitleri; kolay kesilen, sorunsuz işlenen, her türlü eğilip bükülen, üzerine baskı çeşitleri uygulanabilen çok yönlü bir malzemedir.

Siyah Mıknatıslı Folyo

Hizmet sektöründe bulunan işletmelerin reklamlarını yapmak, istendiğinde kolay ulaşılmalarını sağlama amacı ile kullandıkları siyah mıknatıslı folyo sayesinde son derece olumlu geri dönüşler almaktadır.

Magnet mıknatıslı folyo kesilebilen, bükülebilen, baskı yapılabilen yumuşak bir malzemedir. Mıknatıslı folyo en çok araç üstü reklamlarda ve buzdolabı magnetlerinde tercih edilir. Örümcek standlarda da mıknatıslı folyolar kullanılır. Yapılan dijital baskılar magnet üzerine sıvanarak örümcek standlarda gerekli yerlere tutturulur.