Markalar

Markalarımız

Markalarımız

Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri

olarak çözüm ortakları referanslarımız.

Oracal
Folyo özellikleri

ORACAL Ürün yelpazesinde, grafik folyoları, araç kaplama folyoları , reflektif malzemeler ve endüstriyel alanda kullanılan kendinden yapışkanlı bantların bulunduğu kendilerine özgü markaları vardır.

Naturalbond Kompozit
Kompozit özellikleri

Naturalbond Kompozit Panel Çeşitleri; zarif ve estetik görünümleri, dış etkenlere karşı sergilediği yüksek mukavemet güçleri ve ucuz maliyeti ile de pek çok avantajı üzerinde bulunduran fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

Pet Levhalar
Ayrıntılar

Yüksek baskı kalitesi, lazer makinelerinde işlem yapılabilmesi, gıda ambalajı için uygun bileşenlere sahip olması, kimyasallara, darbe ve kırılmaya karşı son derece dayanıklı durması,çevre dostu ürünlerdir.

Foam Pvc Levha
Ayrıntılar

İç ve dış mekanda kullanılan Pürüzsüz ve dekoratif yüzeyi ile kaplama amacı ile de kullanılabilen elle işlenebildiği gibi dijital baskı da rahatlıkla uygulanan Sign-ex Dekota levhalar son derece hafif öz kütlesi sayesinde oldukça ekonomik

Ayna Akrilik Levha
Ayrıntılar

Dekoratif görünümü, hafif yapısı, ekonomik fiyatları ve kırılmaz dokusu ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Akirlik Ayna Modelleri, farklı tarz ve geniş renk skalası ile dikkatleri üzerine çekmekte, ev, iş yeri ve pek çok alanın dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Akrilik Levhalar
Ayrıntılar

Keskin kenarları bulunmayan, kolay şekillendirilebilen, sınırsız renk alternatifine sahip olan çok daha fonksiyonel ve ergonomik bir ürün seçeneği oluşturan Akrilik Levha Modelleri, gıdadan sağlığa, mobilyadan yapı sektörüne kadar pek çok alanda kullanım imkanına sahiptir.

Polikarbon Levha
Ayrıntılar

Plaka ölçüleri standart olarak, 210x600 cm'dir. Yüksek darbe dayanıklılığına sahip bir malzemedir.Uluslararası yangın standartlarına alev yaymayan özelliği ile öne çıkar.

Solid Polikarbonat
Ayrıntılar

Alev almayan, güneşin zararlı ışınlarını geçirmeyen, soğuk ve sıcak bükümle kolayca şekillendirilen ve yüksek ısı yalıtım özelliğine sahip olan bu levha camdan üç yüz kat daha dayanıklı ancak camdan yüz de elli daha hafif özelliğe sahiptir.

Foam Pvc Levha
Ayrıntılar

İç ve dış mekanda kullanılan sağlamlığının yanı sıra hafifliği ile öne çıkan mükemmel baskı kalitesine sahip bir üründür.Nemden ve hava koşullarından zor etkilenir özelliği ile bir çok sektör tarafından tercih edilir

Ürünleri
Ayrıntılar

Bilboard Kağıtları
Ayrıntılar

Kumaş Çeşitleri
Ayrıntılar

Fotoblok Çeşitleri
Ayrıntılar

Folyo Çeşitleri
Ayrıntılar

5905
3750
98
100
TOP