Markalar

MARKALARIMIZ

Sign-ex

Brett Martin Ürünleri ve Fiyatları

Brett Martin

Ongropack

Unifol

Oracal

Pia Castplas

Polybright

Lumex

Oracal Folyolar

ORACAL ürün yelpazesinde, grafik folyoları, araç kaplama folyoları, reflektif malzemeler ve endüstriyel alanda kullanılan kendinden yapışkanlı bantların bulunduğu kendilerine özgü markaları vardır.

Lumex Pet Levhalar

Yüksek baskı kalitesi, lazer makinelerinde işlem yapılabilmesi, gıda ambalajı için uygun bileşenlere sahip olması, kimyasallara, darbe ve kırılmaya karşı son derece dayanıklı durması, çevre dostu ürünlerdir.

Sign-ex Foam PVC Levha

İç ve dış mekanda kullanılan pürüzsüz ve dekoratif yüzeyi ile kaplama amacı ile de kullanılabilen elle işlenebildiği gibi dijital baskı da rahatlıkla uygulanan Sign-ex dekota levhalar son derece hafif öz kütlesi sayesinde oldukça ekonomiktir.

Sign-ex Ayna Akrilik Levha

Dekoratif görünümü, hafif yapısı, ekonomik fiyatları ve kırılmaz dokusu ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan akrilik ayna modelleri, farklı tarz ve geniş renk skalası ile dikkatleri üzerine çekmekte ev, iş yeri ve pek çok alanın dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Sign-ex Akrilik Levhalar

Keskin kenarları bulunmayan, kolay şekillendirilebilen, sınırsız renk alternatifine sahip olan çok daha fonksiyonel ve ergonomik bir ürün seçeneği oluşturan akrilik levha modelleri, gıdadan sağlığa, mobilyadan yapı sektörüne kadar pek çok alanda kullanım imkanına sahiptir.

Policam Polikarbon Levha

Plaka ölçüleri standart olarak, 210×600 cm’dir. Yüksek darbe dayanıklılığına sahip bir malzemedir. Uluslararası yangın standartlarına alev yaymayan özelliği ile öne çıkar.

Ongropack Foam PVC

İç ve dış mekanda kullanılan sağlamlığının yanı sıra hafifliği ile öne çıkan mükemmel baskı kalitesine sahip bir üründür. Nemden ve hava koşullarından zor etkilenir özelliği ile bir çok sektör tarafından tercih edilir.

Naturalbond Kompozit Panel

Naturalbond kompozit panel çeşitleri; zarif ve estetik görünümleri, dış etkenlere karşı sergilediği yüksek mukavemet güçleri ve ucuz maliyeti ile de pek çok avantajı üzerinde bulunduran fonksiyonel bir yapıya sahiptir.