eticaret

Veralite

Veralite

Polin Yapı » Markalarımız » Veralite

Pet esaslı bir levha olan ve termoplastik polyester özelliği ile eşsiz ürün seçenekleri ve son derece geniş bir kullanım sahası bulunan Veralte Levha Çeşitleri, kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmakta her biri kendine has özellikleri ile değişik alanlar için en ideal kullanım seçeneklerini oluşturmaktadır.

* Veralite 100 Levha; apet tabanlı şeffaf levha gurubunu oluşturan, sert yapısı, darbelere kaşı dayanıklılığı, şeffaf ve parlak görünümü, düşük maliyeti ve yüz de yüz geri dönüşüm özelliği ile pek çok üstün özelliği üzerinde barındıran bu ürün gurubu, gıda sektörü, seyyar satış makineleri, merdiven korkuluğu ve kenarlığı başta olmak üzere daha pek çok farklı alanda kullanılır.

* Veralite 100 AR; Bir tarafı yansımalara karşı direnç gösteren doku ile kaplı Vinalite levha gurubudur. Bu sayede çok daha avantajlı ve fonksiyonel kullanım alanı oluşturan, ince dokulu yüzeyi, uzun süre şeffaflığı koruyan bileşenleri ve yüz de yüz geri dönüşüm özelliği ile fark yaratan Veralite 100 Ar Levhalar, poster, afiş, şehir haritası,  otobüs durakları ve büfelerde kendisine geniş kullanım alanı bulur.

* Veralite 200 Levha; Merdiven ve makine korkulukları, ısı ile şekillendirilen ürünler, kabartmalı ürünler, göstergeler, seyyar satış makinaları, iç mekan kaplamaları, tıbbi cihazlar, pasta çikolata kalıpları, bisiklet kaskları gibi oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Pet G tabanlı bu ürün gurubu, üzerinde barındırdığı onlarca avantaj ile sınıfındaki diğer seçeneklere göre tercih önceliğine sahiptir. Uzun ömürlü, kimyasallara ve darbelere karşı dayanıklı yapısı, tamamen geri dönüşüm özelliği, ekonomik maliyeti, ince ve parlak dokusu ile kendi kategorisinde lider olan ve insan sağlığına olumsuz etki yaratacak hiçbir zararlı madde içermeyen yapısı ile gıda sektöründe de rahatlıkla kullanılan bu levha çeşidi, kolay işleme ve nakliye özellikleri ile de fark yaratır.

* Veralite UV Levha; Çift taraflı koruma tabakasına sahip özelliği ile diğer ürün guruplarından ayrılan, dış mekan displayler, işaret, şeffaf kaplamaları başta olmak üzere, çatı kubbeleri, güvenlik camları, otobüs durakları gibi daha pek çok alanda harika sonuçlar yaratan Veralite UV levhaları, kolay uygulama özelliği ve güneş ışınlarına, yanmaya ve kimyasallara karşı gösterdiği yüksek dayanım gücü ile de fark yaratmaktadır.

TOP